Prečo projekt "Za lepšie firmy"?

 

Každý deň chodí na Slovensku do práce asi 3 milióny ľudí. Tento projekt si kladie za cieľ publikovať rady, ako zlepšiť ich pracovné prostredíie. Chceme publikovať zaujímavé tipy a návody, ako vybaviť pracovisko pre väčší komfort, bezpečnosť  a výkon ľudí. Poďme vytvárať lepšie firmy a inštitúcie pre tieto 3 milióny.

 

Kancelárie, dielne, sklady, jedálne, recepcie, šatne a  vonkajšie areály sú predmetom nášho záujmu.  Chceme, aby čo nejlepšie slúžili ľuďom, ktorí v nich pracujú.

Komu je projekt "Za lepšie firmy" určený?

Každému, kto chce zlepšiť svoje pracovné prostredie, alebo výkon svojej firmy. Obyčajným zamestnancom, ale i manažérom, ktorí chcú pre svoj tým vybaviť pracovné prostredie.

Ľudia často trávia hodiny výberom sedačky do obývacej izby, či kuchyňskej linky, ale omnoho menej sa zaoberajú svojím pracovným miestom.  Bolí Vás chrbát zo sedenia na kancelárskej stoličke? Nepáči sa Vám rozmiestenie ľudí vo Vašej kancelárii? Mali ste úraz na pracovisku? Cítíte se unavení z celodenného postávania v pracovnej dielni?  Vitajte na týchto stránkach!

 

Za lepšie firmy! 


Kontakt

zalepsiefirmy.sk

MANUTAN Slovakia, s.r.o. Galvániho 7/B
821 04 Bratislava


02/436 343 06